Door op 16 april 2016

Rode tulpen op 1 mei (+ invullen online vragenlijst zorg)

Traditiegetrouw krijgen de 70 plus-leden van onze afdeling weer een bloemetje op 1 mei: de dag van de arbeid. Bent u 70 jaar of ouder, dan kunt u op 1 mei dus iemand bij u aan de deur verwachten! Zoals de voorgaande jaren geven we onze oudere leden graag een bosje rode tulpen als blijk van waardering. We zullen u dit jaar ook vragen een kleine lijst met enkele vragen over de zorg in te vullen. Dit kan op papier (deze krijgt u bij het bloemetje), maar u kunt deze ook op onze website, via deze link vinden en online invullen als u dit makkelijker vindt.

Verder zijn er landelijke festiviteiten waar onze afdeling zich bij aansluit en waar u allen van harte welkom bent. Meer informatie over deze evenementen vindt u op de Amsterdamse website van de PvdA.